Webináře

Pouze pro aktivní studenty

Kdo je aktivní student

Aktivní student je každý registrovaný uživatel těchto stránek, který si v uplynulých 30 dnech zakoupil jakýkoliv blok 10 lekcí video kurzů s DOMÁCÍ UČITELKOU ANGLIČTINY. Studenti mohou průběžně zasílat své dotazy, návrhy na procvičení, nejasnosti a připomínky e-mailem či přihlašovacím formulářem.

Webináře angličtiny se konají každé 2 - 3 týdny, zpravidla v úterky od 20:00h na ZOOM platformě a trvají 30 - 60 minut, dle rozsahu dotazů. Termín aktuálního webináře obdrží každý aktivní student předem na svůj e-mail společně s odkazem (linkem), pomocí kterého se může pozvaný student na webinář daný den a hodinu připojit. Po odkliknutí tlačítka "JOIN THE MEETING" bude student přesměrován do "čekárny", odkud si lektorka čekajícího studenta "vyzvedne".

Webináře jsou aktivním studentům domácí učitelky angličtiny poskytovány zdarma. Na webinář je možné přihlásit se také předem přes PŘIHLAŠOVACÍ odkaz níže.

Maximální počet přihlášených na každém webináři je 20 studentů angličtiny. Pokud by se všech 20 studentů přihlásilo už před Vámi a na Vás by nezbylo místo, budete zařazeni na další nejbližší webinář jako první.

TERMÍN PŘÍŠTÍHO WEBINÁŘE

Úterý 7. 9. 2021 ve 20:00 h

Pokud využíváte zdarma zkušební blok projektu "Sdílená angličtina ve Vaší obci", přihlaste se prosím na webinář ZDE.

Přihlášení pro registrované studenty s přístupem do Klientské sekce a zaplaceným blokem "Domácí učitelka angličtiny" zde:

Před každým webinářem obdrží všichni aktivní studenti pozvánku s linkem (odkazem), pomocí kterého se v daný den a hodinu mohou na webinář připojit. Tento odkaz zároveň umožní instalaci platformy ZOOM (viz níže). Po odkliknutí tlačítka "JOIN THE MEETING" bude student přesměrován do "čekárny", odkud si jej lektorka "vyzvedne".